Poleć nas znajomym

Ubrania dla mamy i córki

Ubrania dla mamy i córki

Pragniesz pokazać, jak wiele łączy Ciebie i córkę? Teraz możesz to wyrazić dzięki naszym modnym ubraniom.

Mizerki Kids to doskonały wybór dla Ciebie oraz Twojej małej dziewczynki. Z nami sprawisz, że będziecie wyglądać niemal identycznie, a zarazem pozostaniecie oryginalne.

W naszej kolekcji znajdują się wygodne, casualowe ubrania dla mamy i córki. Stawiamy przede wszystkim na wygodę – nasze sukienki, T-shirty i spódniczki nie krępują ruchów, nadają się więc do wspólnych zabaw z dzieckiem. Poszukujemy unikatowych rozwiązań. Zestaw rodzic-dziecko odpowiada prostym, ale zarazem aktualnym trendom.

W ubraniach Mizerki Kids podkreślisz to, co Was łączy. W zestawie identycznych sukienek lub koszulek będziecie prezentować się w wyjątkowy sposób. Nasza kolekcja odzieży powstała z myślą o mamach i ich córkach spędzających razem czas i poszukujących czegoś, co je wyróżni.

Dziewczynki bardzo często naśladują swoich rodziców, a zwłaszcza mamy, co tyczy się także wyboru odpowiedniej garderoby. Czas, byś i Ty zaczęła naśladować swoją dziewczynkę. Zestawy rodzic-dziecko są do tego stworzone.

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć